Nový, vylepšený e-shop

Nový, vylepšený e-shop

Dňa 2. decembra 2015 sme pre Vás spustili nový, vylepšený e-shop na nákup svadobných oznámení, pozvánok a svadobných doplnkov a dekorácií. Svadobné oznámenia nájdete prehľadne zoradené v piatich katalógoch. Ak hľadáte cenovo dostupné a jednoduché oznámenie, pozrite si katalóg Classic. Naopak, v katalógu Luxury nájdete dizajnovo zaujímavé a luxusné kúsky. Ak ste zástancom vtipu a niečoho netradičného a iného, určite si pozrite ponuku katalógu Funny. Katalóg Romance ponúka elegantné kúsky, pri ktorých v rovnakom štýle nájdete aj pozvánky, menovky alebo Menu karty. Nuž a vo výpredajovom katalógu nájdete modely,  ktoré sa už viac nevyrábajú. Zostalo nám však zopár kúskov na sklade, tak Vám ich ponúkame za bezkonkurenčné výpredajové ceny.

Ak máte jasnú predstavu o tom, ako má Vaše svadobné oznámenie vyzerať, využite našu novú službu na rýchly výber produktov podľa zadaných kritérií.

Nuž a pokiaľ počas prezerania nášho webu narazíte na niečo čudné alebo akúkoľvek chybičku, budeme radi, keď nás budete informovať, aby sme daný problém alebo chybu odstránili čo najskôr.

Tešíme sa na našu spoluprácu.:)

Tím Štúdia Škerák

Buy Kicks | Air Max