Podmienky nákupu

 1. Cena svadobného oznámenia je tvorená:

  - jednotkovou cenou oznámenia podľa cenovej hladiny x počet kusov
  - a paušálnou cenou za grafické spracovanie textu a prípravu tlače vo výške 10 € za jeden objednaný model oznámenia
   

 2. MINIMÁLNA OBJEDNÁVKA SVADOBNÝCH OZNÁMENÍ JE 20KS.
   
 3. Text na svadobné oznámenie si klient dodá vlastný. My Vám ponúkame zopár možností pre inšpiráciu, môžete si však vytvoriť vlastný, originálny text, prípadne aj motto.
   
 4. Farbu a typ písma si volíte z ponúknutých možností.
   
 5. Font a farba písma, ktoré sú na nafotených modeloch v e - katalógoch nemusia byť vždy k dispozícii v našej tlačiarni. Neakceptujeme preto objednávku s výberom farby písma alebo fontu typu: "ako vzor".
   
 6. Oznámenia tlačíme v rôznych jazykových mutáciách. Podklady je nutné dodať preložené v danom jazyku a v elektronickej podobe. Služba je bez príplatku.
   
 7. Nakoľko farebné podanie zobrazených fotografií svadobných oznámení je ovplyvnené parametrami monitora, nemusia sa Vám zobraziť farby zodpovedajúce skutočnosti. V prípade pochybností o farbe alebo štruktúre papiera sa radšej vopred informujte na cardcreation [at] cardcreation.sk. Prípadne si zakúpte vzorku svadobného oznámenia alebo si ho pozrite v katalógu u niektorého z našich predajcov.
   
 8. Ku väčšine svadobných oznámení nie sú originál pozvánky ku stolu. Pozvánku je možné zakomponovať priamo do textu oznámenia. Vy si len určíte, koľko kusov oznámeni bude s pozvánkou ku stolu a koľko kusov oznámení bez pozvánky. Služba je bez príplatku. Pokiaľ máte záujem o klasické extra pozvánky ku stolu, vyrábajú sa na mieru vo vizitkovom formáte na bielom alebo krémovom podkladovom papieri s rovnakým fontom a farbou písma ako je svadobné oznámenie. Takáto pozvánka je v cene 0,30€ /ks.
   
 9. Pozvánky ku stolu ako extra kartičku, alebo počet oznámení s pozvnánkou a bez pozvánky nám napíšte do kolonky "poznámka" pri sfinalizovaní objednávky v "pokladni". Počet objedávaných kusov oznámení, ak sa delia na oznámenia s pozvánkou a bez nej, napíšte súčet všetkých oznámení spolu.
   
 10. V prípade záujmu Vám vieme vyrobiť aj menovky na stôl a MENU karty. Ohľadom podmienok sa informujte mailom prosím.
   
 11. Objednávka musí byť vypísaná s rozlíšením veľkých a malých písmen.
   
 12. Po odsúhlasení grafického náhľadu nie je možná reklamácia vytlačených oznámení.
   
 13. Ak si nie ste istí grafickým alebo farebným prevedením oznámenia, odporúčame Vám dať si vytlačiť 1ks vzorového oznámenia a až po jeho zhliadnutí si odsúhlasiť finálnu tlač zvyšných oznámení. Čas výroby oznámení sa síce predĺži, ale predídeme tým možným nedorozumeniam a komplikáciám.
   
 14. Pri storne objednávky po vytvorení a zaslaní grafického náhľadu Vám bude účtovaný storno poplatok vo výške paušálneho poplatku za výrobu grafiky, t.j. 10€ + manipulačný poplatok vo výške 5€. Storno poplatok je teda spolu v hodnote 15€. Storno poplatok Vám bude odrátaný zo zálohovej platby. Rozdiel medzi zaplatenou sumou zálohovej faktúry a storno poplatku Vám bude vrátený na Váš účet najneskôr do dvoch týždňov od písomného doručenia žiadosti o storno objednávky.
   
 15. Termín spracovania a odoslania objednávky je maximálne 10 pracovných dní od odsúhlasenia grafického návrhu. Zvyčajne však kratšie. Všetko záleží od vzájomnej komunikácie. Pri posielaní objednávky poštou treba rátať s ďalšími dvomi alebo tromi pracovnými dňami potrebnými na doručenie.
   
 16. Za expresné spracovanie objednávky do 5-tich pracovných dní si účtujeme príplatok + 20% z celkovej hodnoty objednávky.
   
 17. Oznámenia sa odovzdávajú klientom neposkladané a nenaaranžované. Všetky potrebné komponenty a výrezy sú súčasťou objednávky.
   
 18. Oznámenia posielame poštou na dobierku na zvyšnú sumu, prípadne je možné si ich prevziať osobne v predajni CardCreation, Študentská 1, Košice
   
 19. Ak ste robili objednávku u niektorého z našich obchodných partnerov vrámci celého Slovenska, oznámenia si môžete vyzdvihnúť tam. Poštovné a balné Vám však bude účtované podľa aktuálneho cenníka.
   
 20. Poštovné a balné je spoplatnené paušálnou sumou nasledovne: SR - 5€, ČR - 15€, iné krajiny EU - 20€.
   
 21. Pri posielaní tovaru do zahraničia je potrebné faktúru za oznámenia uhradiť dopredu v plnej výške.
   
 22. Na vyžiadanie je možné objednávku poslať aj kuriérom. Cena za túto službu bude stanovená individuálne pri každej objednávke.
   
 23. Pri preberaní tovaru je klient povinný skontrolovať obal balíka. V prípade, že je poškodený, treba túto skutočnosť hlásiť hneď na pošte. CardCreation nenesie zodpovednosť za poškodenie balíka a prípadne aj jeho obsahu. Reklamácie poškodeného balíka a jeho obsahu neprijímame. 
   
 24. Všetky ceny uvádzané na našich stránkach sú už vrátane aktuálnej sadzby DPH.

  Želáme Vám príjemné nakupovanie. :)